اشتراک گذاری, , گوگل پلاس, پینترست,

پرینت

پست شده در:

مراقبت های جنسی پیش از ازدواج چه چیزهایی هستند؟

با احتیاط قدم بردارید

مراقبت های جنسی پیش از ازدواج

ازدواج شرایط خاص خودش را دارد و هر زوجی برای خودشان قانونی دارند که میخواهند آن را پیگیری کنند تا به خواسته های خودشان برسند. یکی از این موارد مراقبت های جنسی پیش از ازدواج میباشد که فرد به فرد متفاوت است.

مراقبت های جنسی پیش از ازدواج چه چیزهایی هستند؟

با سایت دکتر همراه باشید.

واقعا این دید کماست که موضوعات مختلف را تعریف میکند و به آنها شکل و معنی میدهد.

اینکه یک زوج یا بهتره بگیم دو عاشق چطور برای زندگی آینده خودشون تصمیم میگیرند و به اون عمل میکنند میتونه کاملا متفاوت باشه با عقاید و نوع دید دو نفر دیگه.

اینکه چه راهی و باید دنبال کنیم بستگی کامل داره به اینکه با چه شخصی قصد ازدواج داریم و چطور فکر میکنیم. قانون کلی در مورد این موضوعات صدق نمیکنه اما باید به اصولی پایبند باشید که به عنوان قانون برای همه موجود میباشد و امتحان خودشو پس داده.

خیلی ها با روابط جنسی پیش از ازدواج موافق نیستند و برای اون دلایل زیادی هم دارند. هم میشه اونها رو قبول کرد و هم میشه به کلی باهاش مخالف بود

همانطور که قبلا هم گفتیم این موضوعات فرد به فرد متفاوت است و نمیشه براش قانون کلی تعریف کرد اما علم روانشناسی میگه که رابطه جنسی قبل ازواج رسمی به دلایلی نباید صورت بگیره.

اما ان دلایل شاید برای همه صدق نکنه و نشه برای همه تجویز کرد.

به طور کلی  این نوع روابط باید در مراحل آخر و با مراقبت های بسیار زیاد صورت بگیره. نباید اینطور باشه که ابتداری آشنایی رابطه جنسی صورت بگیره و بعد از اون در مورد مسائل دیگه تصمیم گیری بشه.

رابطه جنسی در دوران عقد از مهم ترین مراقبت های جنسی پیش از ازدواج است

رابطه جنسی در دوران عقد اما کمی متفاوت هست. رابطه عقد شده در واقع به عنوان زن و شوهر اطلاق میشه، یعنی دو نفر ا نظر قانونی و شرعی زن و شوهر هستند فقط مراسم عروسی انجام نشده.

اما یادتون باشه این موضوع با صیقه به کلی متفاوت است و موضوع بحث ما ازدواج موقت نیست بلکه درباره ازدواج دائمی صحبت میکنیم.

رابطه جنسی در دوران عقد یکی از بحث برانگیز ترین موضوعات جوانان جامعه ایرانی است

ببینید میتوانید در این شرایط رابطه جنسی کامل داشته باشید اما باز هم بهتر است این کار را نکنید. زندگی اصلی شما زمانی شروع میشود که زیر یک سقف بروید.

زندگی رسمی زمانی شروع میشود که دختر و پسر با هم به طور رسمی زیر یک سقف زندگی کنند، بسیاری از زندگی ها قبل از این اتفاق و با وجود رابطه جنسی از بین رفته است.

بهتر است در این دوران از کارهایی که به افزایش میل جنسی هر کدام از شماها منجر میشود جلوگیری کنید.

برای نمونه لمس نقاط حساس بدن، بوسیدن گردن، گوش و لبان طرف مقابل هر چند در مدتی کوتاه و کم باز هم باعث افزایش میل جنسی خواهد شد و این میتونه به رابطه جنسی کامل منجر بشه.

تصمیم با شماست

اما اگر عقد کرده هستید میتوانید رابطه جنسی ناقص و کم داشته باشید.

مراقبت های جنسی پیش از ازدواج به این معنی است که دخول به طور کامل صورت نگیرد و فقط ارضای جنسی باشد، در این مورد مشکلی وجود ندارد و با رعایت احتیاط میتونید به این کار مبادرت بورزید.

ببینید رابطه جنسی موضوعی خیلی بزرگ نیست که بخوایم براش قانون تعیین کنیم.

رابطه جنسی یک نیاز است که قراره با ازدواج به طور سالم و ایمن رفع بشه،

برای داشتن رابطه جنسی با همسر یا نامزدتان عجله نکنید و بیشتر روی موضوعاتی تمرکز کنید که به اخلاق و رفتار دو طرف مربوط میشه، دنبال مسائلی باشید که آینده شما رو تعیین میکنید.

بهتر با همسر آیندتان در مورد مراقبت های جنسی پیش از ازدواج به کلی صحبت کنید و بدونید که نظرشان چیست؟ آیا میشه در این باره با اون صحبت کنید و به توافق برسید؟ این موضوع از خوده رابطه جنسی مهم تره.

موفق و پاینده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *